LD-COB12V-20-CBN
Producători:
Adaugă la Wishlist
Descriere
Banda LED COB, alb rece, rolă de 5m
Banda LED COB, alb cald, rolă de 5m: Banda LED COB GTV utilizează o tehnologie modernă în care diodele sunt plasate foarte aproape una de cealaltă, creând o linie de lumină uniformă, fără efectul de puncte vizibile. Această bandă este o soluție ideală pentru iluminatul decorativ și de mobilier. Se distinge prin flexibilitate ridicată și o selecție largă de culori de lumină. Datorită stratului adeziv, este ușor de instalat. Banda are 320 de diode pe metru și poate fi tăiată la fiecare 50 mm.
Atribute principale
  • bandă LED flexibilă cu o bază adezivă 3M;
  • creează o linie uniformă de lumină, fără puncte vizibile;
  • 320 de diode pe metru (LED/m);
  • secțiune minimă de tăiere: 50 mm;
  • tensiune de alimentare: 12V DC;
  • putere: 8 W/m;
  • culoare lumină: alb rece (6000-6500K);
  • flux luminos: 750-850 lm/m;
  • grad de protecție: IP20 (pentru uz interior);
  • lățimea benzii: 8 mm.
Citiți mai departeAfișează mai puțin
Detalii ale produsului
LD-COB12V-20-CBN
Recenzii
Niciun comentariu.
În aceeași categorie
Conector CLICK pentru benzi led 8mm, 15cm Conector CLICK pentru benzi led 8mm, 15cm