9038-PE-38-60-410
Producători:
Adaugă la Wishlist
Descriere
Blat bucătărie GRANITE 9038-PE 38x600x4100 Krono Swiss
Blat bucătărie GRANITE 9038-PE 38x600x4100 Krono Swiss: blat de bucătărie sau blat de lucru, are suprafața netedă, semi-mată, efect tactil perlat, termorezistentă. Fabricat din lemn compozit,  acoperit cu strat melaminic de 0,8mm grosime. Blatul de bucătărie GRANITE 9038-PE face parte din decorurile tip rocă și are dimensiunile: lungime 4100mm, lățime 600mm, grosime 38mm. Suprafața este usor de întreținut fiind rezistentă la temperaturi sub 90°. Se recomandă curățarea cu o cârpă din bumbac sau orice alt material neabraziv. Aceasta va împiedica mătuirea în timp a suprafețelor. Latura din spate a blatului, are aplicată din fabricație cant melaminic.
Blatul de lucru GRANITE 9038-PE-38-60-410 are lățimea de 600mm, lungimea de 4100mm și grosimea de 38mm.
Permite diverse modalități de prelucrare: debitare, frezare, găurire, aplicare cant ABS, etc.
Citiți mai departeAfișează mai puțin
Detalii ale produsului
9038-PE-38-60-410
Fișa tehnică
Lungime (mm)
4100
Lățime (mm)
600
Grosime (mm)
38
Decor
rocă
Textură
perlat
Finisaj
semi-mat
Material
lemn-compozit
Producător
Swiss Krono
Greutate (kg)
60
Suprafața (m²)
2,46
Aplicație
suprafața de lucru
Recenzii
Niciun comentariu.
În aceeași categorie
ID#: 2513
Ref: 4587-38-60-420
Produse/Servicii asociate
Aplicare cant ABS 44 x 0,4mm, 44 x 2mm, laturi drepte Aplicare cant ABS 44 x 0,4mm, 44 x 2mm, laturi drepte Aplicare cant ABS 44 x 0,4mm, 44 x 2mm, laturi drepte