ABS-LGRL7-QL-43-2
Adaugă la Wishlist
Descriere
Cant ABS Stejar Nebraska natur 43mm x 2mm
Cant ABS Stejar Nebraska natur 43mm x 2mm este compatibil cu PAL-ul melaminat Stejar Nebraska natur produs de EGGER cu codul H3331 ST10.
Citiți mai departeAfișează mai puțin
Detalii ale produsului
ABS-LGRL7-QL-43-2
Fișa tehnică
Lățime (mm)
43
Grosime (mm)
2
Decor
lemn
Textură
neted
Finisaj
mat
Material
ABS
Montare
pe mașină specială
Producător
Giplast Group
Recenzii
Niciun comentariu.
În aceeași categorie
Cant ABS Merano brun 22mm x 0,4mm Compatibil cu PAL Melaminat Merano brun H3129 ST9 Egger Cant ABS Merano brun 22mm x 0,4mm Compatibil cu PAL Melaminat Merano brun H3129 ST9 Egger Cant ABS Merano brun 22mm x 0,4mm Compatibil cu PAL Melaminat Merano brun H3129 ST9 Egger