APL-ABS-22-DR
Adaugă la Wishlist
Descriere
Aplicare cant ABS 0,4mm,  Aplicarea cantului ABS se realizează pe mașini automate cu adeziv special pentru aplicarea cantului. Mașina execută preîncălzirea adezivului până la punctul de topire și aduce cantul ABS la temperatura optimă, după ce acesta a fost prefrezat. Ulterior lipirii, urmează răcirea și finisarea muchiilor. Rezultatele sunt plăci finisate cu muchiile acoperite și sigilate împotriva umezelii, colturile fiind rotunjite. In general, după aplicarea cantului ABS, piesele ce au trecut prin procesul de căntuire, nu mai necesită operațiuni de finisare (totuși, la îmbinarea a două laturi adiacente ale plăcii, rezultatul este un unghi drept, ascuțit, ce poate fi rotunjit prin șlefuire manuală).
PRETUL ESTE PER ML
Citiți mai departeAfișează mai puțin
Detalii ale produsului
APL-ABS-22-DR
Fișa tehnică
Lățime (mm)
22
Montare
pe mașină specială
Recenzii
Niciun comentariu.
Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:
Cant ABS Maro 22mm x 1mm super lucios (high gloss) Cant ABS Maro 22mm x 1mm super lucios (high gloss) Cant ABS Maro 22mm x 1mm super lucios (high gloss)