ABS-32268-XL-43-1
Adaugă la Wishlist
Descriere
Cant ABS Crem 43mm x 1mm super lucios
Cant ABS Crem 43mm x 1mm super lucios poate fi aplicat pe orice latura cu grosimea de maxim 42mm fie din PAL melaminat fie MDF, în general luciose sau superlucioase.
Citiți mai departeAfișează mai puțin
Detalii ale produsului
ABS-32268-XL-43-1
Fișa tehnică
Lățime (mm)
43
Grosime (mm)
1
Finisaj
super lucios
Niciun comentariu.
În aceeași categorie
Cant ABS Stejar rustic 22mm x 2mm Compatibil cu PAL Melaminat Stejar rustic Egger H3387 ST11 Cant ABS Stejar rustic 22mm x 2mm Compatibil cu PAL Melaminat Stejar rustic Egger H3387 ST11 Cant ABS Stejar rustic 22mm x 2mm Compatibil cu PAL Melaminat Stejar rustic Egger H3387 ST11