Mâner mobilier Cromat M628-96-CR: mânerul cu distanța între găuri de 96mm, construit integral din zamac, face parte din categoria accesoriilor de mobilier modern, având un design simplu și fiind foarte practic, cu suprafețe rezistente la zgâriere și foarte ușor de întreținut (nu necesită soluții speciale de curățare).
Citiți mai departeAfișează mai puțin
Disponibil pentru comandă
Cod:
M628-96-CR
Adaugă la Wishlist
Descriere
Mâner mobilier Cromat M628-96-CR: mânerul cu distanța între găuri de 96mm, construit din zamac, cromat face parte din categoria accesoriilor de mobilier modern, având un design simplu și fiind foarte practic, cu suprafețe rezistente la zgâriere și foarte ușor de întreținut (nu necesită soluții speciale de curățare). Mânerul este împachetat individual în ambalaj de burete sintetic poros pentru protecția împotriva zgârierii accidentale, acoperit cu o pungă de plastic în care se regăsesc două șuruburi de prindere M4 cu lungimea de 22mm. În cazul în care doriți prinderea mânerului pe grosimi mai mari sau mai mici decat standardul de 18mm, atunci șuruburile trebuiesc înlocuite cu unele cu lungimea egală cu grosimea suportului mânerului la care mai adăugați 4mm.
Detalii ale produsului
M628-96-CR
Fișa tehnică
Distanța între găuri (mm)
96
Lungime (mm)
110
Lățime (mm)
22
Decor
modern
Textură
neted
Finisaj
cromat
Culoare
argintiu
Material
zamac
Montare
cu șuruburi M4
Producător
Őzkardeșler
Recenzii
Niciun comentariu.
Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:
Bară haine rotundă Ø25mm lungime 3m 39.010.725.10A Bară haine rotundă Ø25mm lungime 3m 39.010.725.10A