ABS-32172-AR-22-2
Adaugă la Wishlist
Descriere
Cant ABS Grafit 22mm x 2mm
Cant ABS Negru 22mm x 2mm este compatibil cu PAL-ul melaminat produs de EGGER cu codul U961-ST2.
Citiți mai departeAfișează mai puțin
Detalii ale produsului
ABS-32172-AR-22-2
Fișa tehnică
Lățime (mm)
22
Grosime (mm)
2
Decor
uni
Textură
neted
Finisaj
mat
Material
ABS
Montare
pe mașină specială
Producător
Giplast Group
Recenzii
Niciun comentariu.
Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:
Cant ABS Grafit 22mm x 0,4mm Egger U961 ST2 Cant ABS Grafit 22mm x 0,4mm Egger U961 ST2 Cant ABS Grafit 22mm x 0,4mm Egger U961 ST2
ID#: 298
Ref: 1.5
Cant ABS Stejar Arlington natur 22mm x 2mm Compatibil cu PAL Melaminat Stejar Arlington natur Egger H3303 ST10 Cant ABS Stejar Arlington natur 22mm x 2mm Compatibil cu PAL Melaminat Stejar Arlington natur Egger H3303 ST10 Cant ABS Stejar Arlington natur 22mm x 2mm Compatibil cu PAL Melaminat Stejar Arlington natur Egger H3303 ST10