ABS-70118-QZ-43-2
Adaugă la Wishlist
Descriere
Cant ABS Gri sidefat 43mm x 2mm
Cant ABS Gri sidefat 43mm x 2mm este compatibil cu PAL-ul melaminat Gri sidefat produs de EGGER cu codul U763.
Citiți mai departeAfișează mai puțin
Detalii ale produsului
ABS-70118-QZ-43-2
Fișa tehnică
Lățime (mm)
43
Grosime (mm)
2
Decor
uni
Textură
neted
Finisaj
mat
Material
ABS
Montare
pe mașină specială
Producător
Giplast Group
Recenzii
Niciun comentariu.
În aceeași categorie
Cant ABS Artar 22mm x 2mm Compatibil cu PAL Melaminat Artar Egger H1521 ST15 Cant ABS Artar 22mm x 2mm Compatibil cu PAL Melaminat Artar Egger H1521 ST15 Cant ABS Artar 22mm x 2mm Compatibil cu PAL Melaminat Artar Egger H1521 ST15