KK-W80800-D2
Adaugă la Wishlist
Descriere
Grilă aerisire aluminiu 480x80 mm negru mat pentru mobilier și ventilație.
Grilă aerisire aluminiu 480x80 mm negru mat pentru mobilier și ventilație: Grila de aerisire din aluminiu 480x80 mm cu finisaj negru mat este soluția ideală pentru asigurarea unei ventilații eficiente și elegante în mobilier, bucătării, dressinguri, spații tehnice sau proiecte moderne de amenajare interioară. Fabricată din aluminiu rezistent, această grilă combină durabilitatea cu un design minimalist și modern, potrivit pentru mobilier contemporan și aplicații premium.
Citiți mai departeAfișează mai puțin
Detalii ale produsului
KK-W80800-D2
Recenzii
Niciun comentariu.
În aceeași categorie
Grilă de aerisire 120 x 600mm aluminiu Grilă de aerisire 120 x 600mm aluminiu
ID#: 2566
Ref: GA-60x12-AL
Grilă de aerisire 70 x 300mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 300mm aluminiu
ID#: 2557
Ref: GA-30x7-AL
Grilă de aerisire 70 x 950mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 950mm aluminiu
Ref: GA-95x7-AL
Grilă de aerisire 70 x 900mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 900mm aluminiu
Ref: GA-90x7-AL
Grilă de aerisire 70 x 750mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 750mm aluminiu
Ref: GA-75x7-AL
Grilă de aerisire 70 x 350mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 350mm aluminiu
Ref: GA-35x7-AL
Grilă de aerisire 120 x 850mm aluminiu Grilă de aerisire 120 x 850mm aluminiu
Ref: GA-85x12-AL
Grilă de aerisire 120 x 800mm aluminiu Grilă de aerisire 120 x 800mm aluminiu
Ref: GA-80x12-AL
Grilă de aerisire 70 x 850mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 850mm aluminiu
Ref: GA-85x7-AL
Grilă de aerisire 120 x 700mm aluminiu Grilă de aerisire 120 x 700mm aluminiu