Grilă ventilație aluminiu 484x60 mm inox GTV KK-W60800-06 pentru mobilier
ATENȚIE: nuanțele culorilor produselor prezentate mai sus, pot diferi sensibil față de original!
Grilă ventilație aluminiu 484x60 mm inox GTV KK-W60800-06 pentru mobilier: Grila de ventilație din aluminiu GTV KK-W60800-06 cu dimensiunea 484x60 mm și finisaj inox periat este soluția ideală pentru asigurarea unei circulații eficiente a aerului în mobilier, bucătării moderne și spații tehnice. Concepută special pentru mobilier cu electrocasnice încorporate, această grilă contribuie la prevenirea supraîncălzirii și acumulării umidității, protejând atât mobilierul, cât și aparatura electrocasnică.
Citiți mai departeAfișează mai puțin
În stoc
Cod:
KK-W60800-06
Adaugă la Wishlist
Descriere
Detalii ale produsului
KK-W60800-06
Recenzii
Niciun comentariu.
În aceeași categorie
Grilă de aerisire 70 x 850mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 850mm aluminiu
ID#: 2546
Ref: GA-85x7-AL
Grilă de aerisire 70 x 1000mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 1000mm aluminiu
ID#: 1967
Ref: GA-100x7-AL
Grilă de aerisire 70 x 950mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 950mm aluminiu
Ref: GA-95x7-AL
Grilă de aerisire 120 x 750mm aluminiu Grilă de aerisire 120 x 750mm aluminiu
Ref: GA-75x12-AL
Grilă de aerisire 120 x 450mm aluminiu Grilă de aerisire 120 x 450mm aluminiu
Ref: GA-45x12-AL
Grilă de aerisire 70 x 900mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 900mm aluminiu
Ref: GA-90x7-AL
Grilă de aerisire 70 x 700mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 700mm aluminiu
Ref: GA-70x7-AL
Grilă de aerisire 120 x 400mm aluminiu Grilă de aerisire 120 x 400mm aluminiu
Ref: GA-40x12-AL
Grilă de aerisire 100 x 484mm albă Grilă de aerisire 100 x 484mm albă
Ref: GA-48x10-AB
Grilă de aerisire 70 x 800mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 800mm aluminiu
Ref: GA-80x7-AL
Grilă de aerisire 70 x 300mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 300mm aluminiu
Ref: GA-30x7-AL
Grilă de aerisire 70 x 350mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 350mm aluminiu