KN-W80800-D0
Adaugă la Wishlist
Descriere
Grilă ventilație aluminiu 480x80 mm pentru mobilier și electrocasnice încorporate.
Grilă ventilație aluminiu 480x80 mm pentru mobilier și electrocasnice încorporate: Grila de ventilație din aluminiu 480x80 mm este soluția ideală pentru asigurarea unei circulații eficiente a aerului în mobilier, bucătării moderne și spații tehnice. Concepută special pentru integrarea în mobilier și zone cu electrocasnice încorporate, această grilă contribuie la prevenirea supraîncălzirii și acumulării umezelii, menținând un flux optim de aer.
Fabricată din aluminiu rezistent la coroziune și uzură, grila oferă durabilitate ridicată și un aspect modern, potrivit atât pentru mobilier rezidențial, cât și pentru amenajări comerciale. Dimensiunea de 480x80 mm permite utilizarea în diverse aplicații precum bucătării, dressinguri, birouri, mobilier pentru baie sau spații tehnice. Designul elegant și profilul discret facilitează integrarea armonioasă în orice stil de amenajare.
Citiți mai departeAfișează mai puțin
Detalii ale produsului
KN-W80800-D0
Recenzii
Niciun comentariu.
În aceeași categorie
Grilă de aerisire 70 x 300mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 300mm aluminiu
ID#: 2557
Ref: GA-30x7-AL
Grilă de aerisire 70 x 800mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 800mm aluminiu
ID#: 2547
Ref: GA-80x7-AL
Grilă de aerisire 120 x 1000mm aluminiu Grilă de aerisire 120 x 1000mm aluminiu
Ref: GA-100x12-AL
Grilă de aerisire 120 x 800mm aluminiu Grilă de aerisire 120 x 800mm aluminiu
Ref: GA-80x12-AL
Grilă de aerisire 70 x 850mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 850mm aluminiu
Ref: GA-85x7-AL
Grilă de aerisire 70 x 650mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 650mm aluminiu
Ref: GA-65x7-AL
Grilă de aerisire 70 x 450mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 450mm aluminiu
Ref: GA-45x7-AL
Grilă de aerisire 70 x 550mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 550mm aluminiu
Ref: GA-55x7-AL
Grilă de aerisire 120 x 350mm aluminiu Grilă de aerisire 120 x 350mm aluminiu
Ref: GA-35x12-AL
Grilă de aerisire 120 x 950mm aluminiu Grilă de aerisire 120 x 950mm aluminiu
Ref: GA-95x12-AL
Grilă de aerisire 70 x 750mm aluminiu Grilă de aerisire 70 x 750mm aluminiu
Ref: GA-75x7-AL
Grilă de aerisire 120 x 650mm aluminiu Grilă de aerisire 120 x 650mm aluminiu