PTO-MINI-50-G
Producători:
Adaugă la Wishlist
Descriere
  • Sistemul se pretează pentru uși cu lățimea cuprinsă între 300 și 600mm;
  • Sistemul se pretează pentru uși cu înălțimea cuprinsă între 300 și 1800mm;
  • Sistemul funcționează chiar și la sertare cu glisiere cu bile fără autoînchidere;
  • distanța împingere: 45 - 50mm;
  • Poate fi montat pe corpuri din lemn cu uși aplicate, semiaplicate și îngropate;
  • Poate fi utilizat numai pe uși cu balamale fără arc.
  • Culoarea gri deschis.
Citiți mai departeAfișează mai puțin
Detalii ale produsului
PTO-MINI-50-G
Fișa tehnică
Culoare
gri deschis
Material
ABS
Montare
cu șuruburi lemn
Producător
Easy
Aplicație
uși
Recenzii
Niciun comentariu.
Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:
Cant ABS Stejar Bardolino natur 22mm x 0,4mm. Compatibil cu PAL Melaminat Stejar Bardolino natur H1145 ST10 Egger Cant ABS Stejar Bardolino natur 22mm x 0,4mm. Compatibil cu PAL Melaminat Stejar Bardolino natur H1145 ST10 Egger Cant ABS Stejar Bardolino natur 22mm x 0,4mm. Compatibil cu PAL Melaminat Stejar Bardolino natur H1145 ST10 Egger