ABS-32290-AR-22-2
Adaugă la Wishlist
Descriere
Cant ABS Alb 22mm x 2mm
Cant ABS Alb 2mm x 0,4mm este compatibil cu PAL-ul melaminat Alb produs de EGGER cu codul W911.
Citiți mai departeAfișează mai puțin
Detalii ale produsului
ABS-32290-AR-22-2
Fișa tehnică
Lățime (mm)
22
Grosime (mm)
2
Finisaj
mat
Niciun comentariu.
Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:
Cant ABS Alb premium 22mm x 2mm Compatibil cu Pal melaminat Alb premium Egger W1000 Cant ABS Alb premium 22mm x 2mm Compatibil cu Pal melaminat Alb premium Egger W1000 Cant ABS Alb premium 22mm x 2mm Compatibil cu Pal melaminat Alb premium Egger W1000